Hakkımızda

Biladers Yayınları

Biladers Yayınları ulusal bir marka olma yolunda yalnızca öğrencilerimiz için değil, aynı zamanda anne – babalar için de birer rehber kaynak olma konusunda güçlü adımlarla ilerlemektedir. Biladers Yayınları‘nın benimsediği kazanım odaklı yaklaşım, başarıya ve vizyoner tercihlere dönüşmektedir. Verimli bir öğretim sürecini desteklemeyi amaçlayan yayınlarımız, farklı zihinsel özelliklere ve öğrenme yapılarına uygun eğitim bilimleri yaklaşımlarını esas alarak hazırlanmaktadır. Özveriyle çalışan uzman eğitim kadromuz, öğrencilerimizin başarı potansiyellerini hayata geçirmeleri için kazanım odaklı bakış açısıyla Biladers Yayınları‘nı hazırlamaktadır.

UZMAN VE NİTELİKLİ KADRO

Biladers Yayınları  kendi alanında uzman, deneyimli ve özverili bir kadrodan oluşmaktadır. Tüm eğitimcilerimiz araştırmacı ve yenilikçi bir bakış açısına sahiptir.

MÜFREDATA TAM UYUM

Öğrencilerimizin geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemesini sağlayacak güncel müfredata ve düzeye uygun soru bankaları ve denemelerimiz; öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin tercihleri arasında yer almaktadır.